Dotychczas w parafii Tarnawatka posługę duszpasterską pełnili:

 

Proboszczowie:

 

1.Ks.FranciszekZenta/diec Kamieniecka/ †

21 VI 1921-1923 ur.10 X 1890 św.1913.zm 1947

2.Ks.BolesławLaurenty Jabłoński/Reformata/†

15 II 1923-15 V 1923 ur.5-02-1880 św. 1907

3.Ks.Feliks Zacharski/b kapucyn/†

6 VI 1923  ur.11 V 1875 św. 1903 

4.Ks. Tadeusz Boguta†

1 V 1937 r -13.VIII 1982 r.ur.8 X 1906 św. 19 VI 1932

5.Ks. Jan Harbuziñski †

15 IX 1982-23 VII 1992

6.Ks. Waldemar Kostrubiec

6 IX 1992-30 VIII 2003 r

7.Ks. Marek Giergiel

30 VIII 2003-17 VIII 2013

8.Ks. Tomasz Demczuk

17 VIII 2013-

 

Wikariusze:

 

1.Ks. Edward Blacha-†

17 VII 1963-17 VII 1966

2.Ks. Marek Poździk- †

17 VII 1966-6 VII 1969

3.Ks. Józef Bucior

13 VII 1969-12 VII 1970

4.Ks. Stanisław Słowik

12 VII 1970-1973

5.Ks. Jan Pysz

1973-10 VIII 1975

6.Ks. Józef Cisielczuk

1975-1982

7.Ks. Piotr Kornafel

1992

8.Ks. Krzysztof Parnicki –rezydent-+

 

9.Ks. Tomasz Sokół

2002-2004

11.Ks. Bartłomiej Garczyński

2004-2005

12.Ks. Marcin Pudo

2005-2008

13.Ks.Grzegorz Bartko

2008-2010

14.Ks.Radosław Zaborniak

2010-2014

 

Ks. Tomasz Demczuk


 

Ks. Dominik Chomyszyn

Zegar

Święta

Poniedziałek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II
Dzień Powszedni

Sonda



Licznik

Liczba wyświetleń:
1398247