Dzień Kultury w naszej parafii jest okazją do promocji wspólnego wypoczynku w gronie rodziny,do odkrywania nowych talentów, wspólnej zabawy, dlatego nie zabrakło w nim teatru, śpiewy, występów dzieci i młodzieży.Każdy rok chociaż powtarzamy pewne ramy jest okazją do pochylenia się nad ważną prawdą naszej wiary. Przeżywaliśmy już dni pod takimi hasłami jak: "Maryja wśród nas", "Zbudowani z żywych kamieni","Z ludu wzięci", "Chleb który łamiemy" i wiele innych. Zapraszamy wszystkich którzy kiedykolwiek zajrzą na tę stronę do odwiedzenia Tarnawatki zawsze w drugą niedzielę czerwca.

Zapraszamy parafian i miłych gości do uczestnictwa w kolejnym Dniu Kultury Chrześcijańskiej 10 czerwca od godz 12.00 na placu przy kościele parafialnym w Tarnawatce.

Ze wzgledu na niekorzystna pogodę  Dzień Kultury po decyzji ks. proboszcza został przesuniety na 10 czerwca. Przepraszamy wszystkich, którzy zaangażowali swoje siły w przygotowania.

Program nie ulegnie zmianie.

W programie:

12.00-Uroczysta Eucharystia .

13.30-Występy szkół.Ten punkt programu będzie się różnił od wcześniejszych wystepów w ramach Dni Kultury. Dzieci i młodzież będą zapraszały do wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych.

Po występie przedszkolaków, zostanie dla nich wydzielone specjalne miejsce do zabawy -tzw raj przedszkolaka.

Jak zwykle będą przygotowane posiłki do spożycia.

Zespól Mały Chorek będzie promował przygotowaną przez Panią Elzbietę Jakubczak i  Pana Kamila Kostura płytę z piosenkami religijnymi.

Mamy nadzieję na dobrą wspolną zabawę.