Dzień Kultury w naszej parafii jest okazją do promocji wspólnego wypoczynku w gronie rodziny,do odkrywania nowych talentów, wspólnej zabawy, dlatego nie zabrakło w nim teatru, śpiewy, występów dzieci i młodzieży.Każdy rok chociaż powtarzamy pewne ramy jest okazją do pochylenia się nad ważną prawdą naszej wiary. Przeżywaliśmy już dni pod takimi hasłami jak: "Maryja wśród nas", "Zbudowani z żywych kamieni","Z ludu wzięci", "Chleb który łamiemy" i wiele innych. Zapraszamy wszystkich którzy kiedykolwiek zajrzą na tę stronę do odwiedzenia Tarnawatki zawsze w drugą niedzielę czerwca.

Powrót

Zapraszamy parafian i miłych gości do uczestnictwa w kolejnym Dniu Kultury Chrześcijańskiej 10 czerwca od godz 12.00 na placu przy kościele parafialnym w Tarnawatce.

Ze wzgledu na niekorzystna pogodę  Dzień Kultury po decyzji ks. proboszcza został przesuniety na 10 czerwca. Przepraszamy wszystkich, którzy zaangażowali swoje siły w przygotowania.


Program nie ulegnie zmianie.


 W programie:


12.00-Uroczysta Eucharystia .


13.30-Występy szkół.Ten punkt programu będzie się różnił od wcześniejszych wystepów w ramach Dni Kultury. Dzieci i młodzież będą zapraszały do wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych.


Po występie przedszkolaków, zostanie dla nich wydzielone specjalne miejsce do zabawy -tzw raj przedszkolaka.


Jak zwykle będą przygotowane posiłki do spożycia.


Zespól Mały Chorek będzie promował przygotowaną przez Panią Elzbietę Jakubczak i  Pana Kamila Kostura płytę z piosenkami religijnymi.


Mamy nadzieję na dobrą wspolną zabawę.

 [1] 

Powrót

Zegar

Święta

Środa, VIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

SondaLicznik

Liczba wyświetleń:
2458137