W dniu 20 lutego 2012r. w świetlicy odbył się bal karnawałowy.

W dniu 20 lutego 2012r. w świetlicy odbył się bal karnawałowy. Uczestniczyły w nim dzieci z „Małego chórku” i kilka osób z grup działających przy parafii. Ogółem było 20 uczestników.
Przed balem dzieci udekorowały sale kolorowymi balonami, samodzielnie przygotowały kanapki i stół, na którym znalazły się smakowite obwarzanki i faworki przygotowane przez rodziców.
Podczas balu uczestnicy dokonali wyboru najciekawiej przebranych osób. Wybrane osoby otrzymały statuetki „Złotego buta” , korony i maskotki. Zabawie towarzyszył miły i wesoły nastrój – czuliśmy się jak w jednej wielkiej rodzinie. Szkoda tylko, że tak mało osób z innych grup działających przy parafii wyraziło chęć uczestniczenia w przygotowanym specjalnie dla nich balu.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny