Listopad

Zajęcia w Listopadzie

4 XI Środa Świetlica 14.00-15.00
4 XI Środa Zajęcia plastyczne 15.00-17.00 Ewa Zieńko
Koło teatralne 17.00-19.00 Ks.Grzegorz Bartko
5 XI Czwartek Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 15.30-17.30 Monika Szczepaniuk
Zajęcia plastyczne 15.30-17.30 Ewa Zieńko
Legion Maryi 17.30 Ks.Marek Giergiel
6 XI Piątek Oaza 17.15-18.00 Katarzyna Mużacz
6 XI Piątek Zbiórka ministrancka 17.15.-18.00 Ks.Grzegorz Bartko
Kawiarenka 18.30-21.00
7 XI Sobota Świetlica 10.00-12.00
Kurs gitarowy 12.30-13.30 Paweł Kusiak
7 XI Sobota Wyjazd do Bełżca 9.00-17.00 Ks.Marek Giergiel
8 XI Niedziela Oaza 9.00-10.00 Anna Plewik
9 XI Poniedziałek Mały chórek 14.00-16.00 Elżbieta Jakubczak

9 XI Poniedziałek Kółko teatralne 15.30-16.30 Ks.Grzegorz Bartko
9 XI Poniedziałek Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 16.30-17.30 Monika Szczepaniuk

11 XI Środa Akademia w wykonaniu Małego chórku Elżbieta Jakubczak
12 XI Czwartek Koło muzyczne 15.30-17.30 Kamil Kostur
12 XI Czwartek Legion Maryi 16.30
13 XI Piątek Kawiarenka 18.30-21.00
14 XI Sobota Zbiórka ministrancka 9.30-10.30 Ks.Grzegorz Bartko
14 XI Sobota Świetlica 10.00-12.00
Kurs gitarowy 12.30-13.30 Paweł Kusiak
15 XI Niedziela Spotkanie ogólne Oazy 15.00-16.00 Ks.Grzegorz Bartko
15 XI Niedziela Spotkanie Stowarzyszenia Wzgórze Przyjaźni 17.00
16 XI Poniedziałek Mały chórek 14.00-16.00 Elżbieta Jakubczak
16 XI Poniedziałek Zajęcia plastyczne 14.30-16.30 Ewa Zieńko
Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania 16.30-17.30 Ks.Grzegorz Bartko
17 XI Wtorek Zbiórka SHK Zawisza 16.30-17.30
18 XI Środa Świetlica 14.00-15.00
18 XI Środa Zajęcia plastyczne 15.00-17.00 Ewa Zieńko
Koło teatralne 17.00-18.00 Ks.Grzegorz Bartko
19 XI Czwartek Zajęcia plastyczne 15.30-18.30 Ewa Zieńko
Legion Maryi 16.30 Ks.Marek Giergiel
20 XI Piątek Oaza 16.30-17.30 Katarzyna Mużacz
Zbiórka ministrancka 16.30-17.30 Ks. Grzegorz Bartko
20 XI Piątek Kawiarenka-Jesienne zamyślenie –wieczór poezji 18.30-21.00
21 XI Sobota Świetlica 10.00-12.00
Kurs gitarowy 12.30-13.30 Paweł Kusiak
Wieczór –„Czas stawiać żagle i z portu wyruszyć na rejs” 16.00-19.00 Ks.Marek Giergiel ,Wiesława Gruner
22 XI Niedziela Oaza 9.00-10.00 Anna Plewik
23 XI Poniedziałek Zajęcia warsztatowe z pedagogiem
14.30-17.30 Dorota Gontarz
Mały chórek 14.00-16.00 Elżbieta Jakubczak
Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania 16.30-17.30 Ks.Marek Giergiel
24 XI Wtorek Zbiórka SHK Zawisza 16.30-17.30
25 XI Środa Koło teatralne 17.00-18.00 Ks.Grzegorz Bartko
26 XI Czwartek Zajęcia plastyczne 15.30-18.30 Ewa Zieńko
Legion Maryi 16.30
27 XI Piątek Oaza 16.30-17.30 Katarzyna Mużacz
Kawiarenka 18.30-21.00
28 XI Sobota Zbiórka ministrancka 9.00-10.00 Ks.Grzegorz Bartko
28 XI Sobota Kurs gitarowy 11.00-12.00 Paweł Kusiak
28 XI Sobota Świetlica 10.00-12.00
28 XI Sobota Zabawa andrzejkowa 12.00-16.00
Sobota Spotkanie Stowarzyszenia Wzgórze Przyjaźni 17.00
29 XI Niedziela Oaza 9.00-10.00 Anna Plewik
30 XI Poniedziałek Mały chórek
14.00-16.00 Elżbieta Jakubczak
Zajęcia warsztatowe z pedagogiem
15.30-17.30 Dorota Gontarz
Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania 16.30-17.30 Ks.Grzegorz Bartko


 [1] 

Powrót

Zegar

Święta

Piątek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II
Dzień Powszedni

Sonda



Licznik

Liczba wyświetleń:
1400699