3 września 2012 roku Stowarzyszenie Wzgórze Przyjaźni działające przy naszej parafii rozpoczęło nowy projekt skierowany do osób starszych zatytułowany"Klub miłośników historii".Otrzymał on pozytywna ocenę ze strony Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie,który to przekazał na jego realizacje dofinansowanie w kwocie 2450 zł. W ramach tego projektu odbyło się już trzy spotkania:wieczór pieśni patriotycznych-Polska pieśń patriotyczna w twórczości uczniów Karola Namysłowskiego, wykład ks. prof Tadeusza Guza poświęcony ks. Piotrowi Skardze oraz program poświęcony Januszowi Korczakowi.29 września miał miejsce wyjazd do Lwowa z jednodniową wycieczką.Ostatnim punktem realizowanego projektu jest oficjalne otwarcie Klubu miłośników historii, które odbedzie sie dnia 11 listopada o godz 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników realizowanego projektu oraz wszystkich chętnych.

Poniedziałek, Wielki Tydzień
Poniedziałek Wielkiego Tygodnia