Kalendarium.

W związku z niemożliwością bezpośredniego wglądu w trwające prace remontowe postaram się w najbliższym czasie przedstawić w formie kalendarium cały proces przywracania do pełnej użyteczności budynku starej plebanii.W ten sposób będziemy mogli stworzyć swoistą kronikę tego obiektu pisaną nie tylko przez proboszcza na komputerze ale przede wszystkich ludzką ofiarnością,widzeniem dobra wspólnego parafii wszystkich pracujących i ofiarodawców. Pozwoli to także zapoznać się szerszej rzeszy parafianom z tym na co przeznaczane są fundusze parafii.
Liczę iż poprzez dokładną informacje wielu parafian przekona się co do słuszności podjętych działań dokładając swoją cegiełkę do tego co czyniły poprzednie pokolenia oraz nam współcześni.

Czwartek, V Tydzień Wielkiego Postu