Drodzy bracia i siostry! 1/Przychodzimy do waszych domów ,jeśli nas prosicie. Zrozumiemy sytuacje w których ktoś odmówi wizyty duszpasterskiej. 2/Prosimy o szczerą postawę -chcemy rozmawiać o trudnych sprawach ,przyjmiemy także krytyczne słowa pod naszym adresem, ale lepiej niech nie zaprasza nas ktoś kto chce nas obrazić. My też nie idziemy aby kogoś obrażać. 3/Chcemy rozmawiać o sprawach dotyczących waszego życia, wsłuchiwać się w wasze radości i smutki-przychodzimy aby godzić a nie stawać po stronie walczących ze sobą. 4/Idziemy aby rozmawiać o życiu religijnym-katechizacji dzieci, modlitwie, życiu sakramentalnym. 5/Przychodzimy aby dzielić sie z wami troską o materialny wymiar naszej parafii, aby ukazać jej stan ekonomiczny. 6/Będziemy zbierali ofiary na zakup do kościoła profesjonalnego rzutnika i ekranu do wyświetlania tekstów pieśni mszalnych. 7/Chcemy was lepiej poznać, dlatego będziemy prosili o podzielenie się informacjami o miejscu urodzenia, wykształceniu, zawodzie, miejscu pracy. Jeśli będziecie chcieli możecie nam podać numer waszego telefonu lub też adres e-meil dla ułatwienia kontaktu.

Sobota, III Tydzień Wielkanocny