Lata 2009-2011

Klub seniora 2009

2009 rok stał się przełomowy w długiej i bogatej historii starej plebanii. Impuls do zmian dało powołanie do istnienia Stowarzyszenia Wzgórze Przyjaźni. Wcześniej Stowarzyszenie Zielony Domek, którego prezesem jest Pan Robert Kuźniarz skorzystało z pomieszczeń plebani na realizacje projektu z PPWOW, którego celem było założenie klubu seniora w Tarnawatce. Wiele osób zaangażowanych przy parafii upatrywało w tym szansy na doinwestowanie budynku służącego przez tyle lat różnym inicjatywom parafialnym a zarazem społecznym. Okazało się, że budżet realizowanego projektu był za szczupły i pozwolił tylko na to, aby stara plebania została wyposażona w kuchenkę gazową. Reakcja wielu osób była jednoznaczna załóżmy Stowarzyszenie i realizujmy sami projekty.
Kuchenka gazowa powędrowała do właścicieli czyli klubu seniora,a na starej plebani zaczęło się nowe.